Máte dotaz? Zavolejte nám +420 732 865 291

Nabídka pracovních míst

Pro doplnění našeho týmu přijmeme pracovníka na pozici

Mistr stavební výroby

Požadujeme: SPŠ stavební – pozemní stavitelství, praxe a autorizace výhodou

  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost
  • Organizační a řídící schopnosti
  • Vstřícné a přátelské vystupování
  • Řízení motorového vozidla skupiny „B“
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Náplň práce:

  • Řízení a organizace stavebních prací
  • Orientace ve stavebních plánech
  • Kontrola práce a dohled nad dodržováním kvality
  • Dodržování časového harmonogramu
  • Kontrola dodržování bezpečnosti práce
  • Zajištění provozu pracoviště

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Mladý, přátelský kolektiv v zavedené stavební firmě
  • Služební auto, mobilní telefon
  • Plat odpovídající současnému trendu
  • Motivující finanční ohodnocení s vazbou na výkon, odměny

V případě zájmu zasílejte životopis na vodrazkova@stakom-plzen.cz

Nebo si domluvte schůzku na tel. 602 691 162

Kontaktní info
  • STAKOM, spol. s r.o.
  • Petřínská 39, 326 00 Plzeň
  • +420 732 865 291
  • info@stakom-plzen.cz
  • IČO: 40525520
  • DIČ: CZ40525520
  • Firma zapsaná do obchodního rejstříku Krajským soudem v Plzni oddíl C, vložka 1346
Doporučujeme