Máte dotaz? Zavolejte nám +420 732 865 291

Hledáte spolehlivou stavební firmu v regionu Plzeň? STAKOM je ověřená, certifikovaná stavební společnost s tradicí od roku 1991. Potřebujete postavit rodinný dům na klíč? Chcete realizovat revitalizaci domu nebo využít službu Zelená úsporám?

STAKOM, spol. s r.o.

Stavební společnost byla založena v roce 1991 a po celou dobu se neustále rozvíjí. Za dobu své činnosti firma získala mnoho zkušeností v oblasti stavebnictví na celém území ČR.

Naše stavební činnost je z hlediska vypracovaných technologických postupů, kvalitou služeb, know-how, organizačním a kontrolním systémem na profesionální úrovni, kterou se stále snažíme zkvalitňovat, školením svých zaměstnanců a zkvalitňováním personální práce. Stavební firma STAKOM se zabývá výstavbou bytů, rodinných domů, rekonstrukcemi administrativních a výrobních objektů, úprav podkrovních prostor, zateplováním fasád a dalšími činnostmi souvisejícími se stavební výrobou.

 1. Spolupracujeme dlouhodobě s ověřenými subdodavateli stavebních materiálů, oken, dveří.
 2. Využíváme nové technologie (např. vybavení velkokapacitních kuchyní, hotelů, administrativních budov v rámci našich kompletních dodávek na klíč).
 3. Disponujeme technickým vybavením a pravidelným školením zaměstnanců na nové postupy a technologie.
 4. Ve výstavbě se snažíme odvádět práce ve vysoké kvalitě ke spokojenosti našich zákazníků.
 5. Velice rádi vyjdeme vstříc našim potencionálním zákazníkům od poradenství až po realizaci stavební zakázky. Samozřejmostí je vypracování cenové nabídky, následné sepsání smlouvy nebo objednávky.

Zásady naší stavební firmy

Naší zásadou, na které jsou postaveny i dosavadní výsledky, je poskytovat kvalitní a odborně provedené práce s propracovaným kontrolním systémem a přiměřeným ziskem. Přizpůsobujeme a podřizujeme se organizačním a časovým požadavkům zákazníků a dbáme na to, aby byl zákazník s výsledky naší práce spokojen. Realizované stavby jsme prováděli z 90 % objemu prací jako hlavní dodavatel až po kolaudační řízení a předání hotového díla objednateli. Věříme, že Vás stručným přiblížením naší firmy zaujmeme a budeme se těšit na budoucí dobrou spolupráci.

Proč si objednat služby stavební firmy STAKOM Plzeň?

 1. Přijatelné ceny
 2. Bezproblémová komunikace
 3. Jsme držitelem certifikátů
 4. Dostatek zkušeností v oboru
 5. Nejnovější technologie
 6. Individuální přístup
 7. Vždy dodržíme termín
 8. Jsme specialisté na stavby v regionu Plzeň
Kontaktní info
 • STAKOM, spol. s r.o.
 • Petřínská 39, 326 00 Plzeň
 • +420 732 865 291
 • info@stakom-plzen.cz
 • IČO: 40525520
 • DIČ: CZ40525520
 • Firma zapsaná do obchodního rejstříku Krajským soudem v Plzni oddíl C, vložka 1346
Doporučujeme